Przykładowa zakładka na stronie

Przykładowa zakładka firmowa składa się z ogłoszenia takie jak widzisz na dole i zakładki firmowej poniżej. Zakładka firmowa działa jak strona firmowa, a jej koszt miesięczny to tylko 100 złoty. Cena za zakładkę jest niska w porównaniu do kosztów stworzenia strony internetowej. Płatność jest miesięczna gdzie nie ma umowy, więc jeśli nie dokonasz wpłaty to ogłoszenie wraz z zakładką znika ze strony. 

29 3

White flowers w Polsce

Firma White flowers zajmuje się reklamą i promocją usług dla osób wykonujących produkty stworzone ręcznie na terenie Polski.

Usługi

Reklama

Kontakt

Zakładka firmowa na stronie white flowers

Zakładka firmowa składa się z różnych elementów takich jak baner ze zdjęciem, opisy Twoich dokonań, usługi jakie oferujesz swoim klientom, cennik Twoich usług, pytania i odpowiedzi związane z usługami jakie oferujesz, kontakt do Ciebie i linki do social media na których jesteś obecna. Naturalnie jeśli masz pomysł na swoją stronę (zakładkę) to zawsze można coś zmienić. Co najważniejsze whiteflowers.pl robi to dla Ciebie i wszystko jest w cenie 65 lub100 złotych miesięcznie. Jeśli jesteś zainteresowana to wypełnij formularz kontaktowy i opisz jakie usługi oferujesz. 

White Flowers

White flowers zajmuje się reklamą i marketingiem, które posiadają firmy oferujące usługi związane z ręcznym tworzeniem produktów. Na stronie znajdziesz porady dotyczące jak zacząć tworzyć własne produkty i jak je promować. Na stronie możesz dodać swoje ogłoszenie i zakładkę firmową. Strona posiada również blog na którym znajdziesz wiele interesujących Cię tematów jak takie jak blog o pracach ręcznych czyli jak obudzić w sobie talent, nawet jeśli wydaje Ci się, że go nie masz. Blog jak zacząć tworzyć ręcznie własne produkty czyli blog w którym znajdziesz proste porady na temat prac ręcznych i jakie materiały użyć do ich tworzenia. Blog o promocji własnych produktów czyli jak promować własne produkty na rynku i jak je sprzedawać.

cropped Logo strony PL bez tla

O stronie White flowers

Strona whiteflowers.pl to strona internetowa należąca do firmy Zetnets, która ma swoją siedzibę w Holandii. Właścicielem strony jest Michał Kilian. Firma Zetnets jest w 100% polską firmą, która zajmuje się promocją i reklamą firm jak i również produktami związanymi marketingiem. 

Usługi firmowe

Usługi dla firm tworzone przez white flowers to ogłoszenia na stronie, zakładka firmowa (strona firmowa) jak i również produkty marketingowe jak na przykład wizytówki, firmowe logo, banery reklamowe, a przede wszystkim promocja firm w sieci. (zakładka)

22 1

Strony Internetowe

Tworzenie stron Internetowych dopasowanych do potrzeb Twojej marki. 

7 1

Logo Twojej firmy

Jeśli potrzebujesz logo dla swojej firmy lub działalności. 

30 1

Social media

Jeśli chcesz otworzyć konto na popularnych mediach społecznościowych. 

32 1

Wizytówki

Jeśli potrzebujesz wizytówki z logiem i opisem swojej firmy.

logo na aucie

Reklama na aucie

Jeśli potrzebujesz naklejkę z logiem firmy i opisem na szybie lub aucie firmowym.

Logo do osadzenia 3

Baner reklamowy

Tworzenie banerów reklamowych z różnych materiałów z logo i opisem firmy.

Cenik usług

Ogłoszenie

Reklama na stronie
45 Miesięcznie
 • Projekt ogłoszenia
 • Osadzenie logo
 • Wstawienie opisu
Popularne

Zakładka

Reklama na stronie
65 Miesięcznie
 • Projekt ogłoszenia
 • Logo i opis
 • Prosta zakładka
Popularne

Zakładka

Reklama na stronie
100 Miesięcznie
 • Projekt ogłoszenia
 • Logo i opis
 • Zakładka firmowa
Popularne

Strona

Reklama na stronie
100 Miesięcznie
 • Strona internetowa
 • Zdjęcia i teksty
 • Koszt strony 1250 zł
Popularne

Blog White flowers

Blog white flowers to interesujące Cię tematy takie jak blog o pracach ręcznych czyli jak obudzić w sobie talent, nawet jeśli wydaje Ci się, że go nie masz. Blog jak zacząć tworzyć ręcznie własne produkty czyli blog w którym znajdziesz proste porady na temat prac ręcznych i jakie materiały użyć do ich tworzenia. Blog o promocji własnych produktów czyli jak promować własne produkty na rynku i jak je sprzedawać.

17 4

Blog o pracach wykonanych ręcznie

Blog o pracach ręcznych czyli jak obudzić w sobie talent.

1 5

Blog jak zacząć tworzyć produkty

Blog w którym znajdziesz proste porady na temat prac ręcznych.

3 1

Blog o promocji własnych produktów

Blog o promocji własnych produktów i jak je promować.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest koszt ogłoszenia na stronie whiteflowers.pl

Koszt ogłoszenia na stronie to od 45 do 100 złoty miesięcznie bez umowy co oznacza, że możesz zrezygnować w każdej chwili z płatności. 

Zdjęcia na stronie lub zakładce są dodawane przez stronę white flowers bezpłatnie

Przykładki zakładki firmowej możesz znaleźć na stronie pod linkiem  https://www.whiteflowers.pl/przykladowa-zakladka/

Cennik usług znajdziesz pod adresem strony https://www.whiteflowers.pl/cennik/

Godziny otwarcia

29 2
Logo do osadzenia 2

Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie ogłoszenia na stronie lub potrzebujesz zakładkę firmową (stronę) dla swoich usług to wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się poniżej i opisz czym się zajmujesz i jakie usługi oferujesz dla swoich klientów.

Formularz kontaktowy

Napisz widomość jeśli masz pytania odnośnie reklamy na stronie internetowej whiteflowers.pl lub jeśli masz inne pytania odnośnie promocji swoich usług. 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Dane kontaktowe

LinkedIn
X